O nas

Celem zespołu BitcoinGeek jest dostarczanie informacji na temat kryptowalut osobom zupełnie początkującym. Wierzymy, że świadoma i bezpieczna społeczność wpływa pozytywnie na siłę waluty. Ta chroni początkujących inwestorów przed pułapkami:

oszustwami, podejrzanymi botami w Internecie, pomyłkami i nieświadomością.

Kontakt mail

Strona raportu na

jednym wykresie

Nasze grafy i infografiki pomogą ci być świadomym jakichkolwiek zmian i ruchów na rynku. Szanujemy swój i Twój czas, więc używamy podsumowań graficznych.

Eksploruj blockchain

Świat kryptowalut jest trudny i pełen zasadzek dla początkujących. Bitcoingeek.pl pomoże Ci go nawigować bez niepotrzebnych trudności i frustracji.

Częste aktualizacje

 

Nasz zespół śledzi aktualne wydarzenia w świecie krypto. Możesz spodziewać się nowych tekstów każdego tygodnia.

Nasza historia

Jesteśmy grupą przyjaciół, inwestorów którzy ze względu na nasz background i specjalizację w informatyce, od początków istnienia kryptowalut przewidywali sukces technologii. Jako osoby posiadające kryptowaluty na naszych kontach i specjalizujące się w tych dziedzinach zauważyliśmy, że jest to w naszym interesie, aby poszerzać świadomość nowych użytkowników na temat bezpieczeństwa.

Chcemy aby nasza strona była odpowiedzią na bardzo aktywne w Internecie spam-boty uruchamiane przez osoby szukającego łatwego zarobku. To oni właśnie wykorzystują luki w wiedzy osób „nie technologicznych”, które to właśnie na BitcoinGeek.pl pragniemy załatać. Świadoma i poinformowana społeczność kryptowalut wpływa pozytywnie na siłę samej kryptowaluty, a co za tym idzie, odważniejsze stosowanie technologii Blockchain we wszelkich instytucjach.

Dziękujemy za współpracę

Masz pytanie? Napisz!

Czytamy wszystkie wiadomości, bez wyjątku. Tego samego formularza możesz używać również do zapytań biznesowych.